Akceptowalne formy płatności:

  • przelew tradycyjny
  • za pobraniem

 

 

 

Bramka płatności on-line

 

Za zakupy można zapłacić przez imoje. Dostępne metody płatności to szybkie przelewy online, wahl 5-star shaverslim4vit costo BLIK, karty oraz innowacyjna metoda zakupów online „Kup teraz, zapłać w ciągu 21 dni” z Twisto. imoje to pierwsze bankowe płatności online. Usługa świadczona jest przez ING Bank Śląski dla klientów wszystkich banków.

Więcej o imoje można przeczytać na https://imoje.pl/.

Twisto to innowacyjna metoda zakupów on-line, która łamie dotychczasowe standardy! Rób zakupy bez ryzyka zamrożenia swoich środków do czasu aż dostaniesz produkt w swoje ręce – Twisto zapłaci za Twoje zamówienie, a Ty możesz spłacić swoje zobowiązanie w ciągu aż 21 dni.Więcej o Twisto można przeczytać na https://www.twisto.pl/.

Jak to działa?

Metoda zakupu z Twisto jest dostępna w imoje. Gdy składając zamówienie wybierzesz opcję zakupu z Twisto (po uprzednim wybraniu imoje), masz dodatkowe 21 dni na zapoznanie się z produktem i dokonanie płatności wtedy, gdy jest Ci wygodnie. Możesz go spokojnie sprawdzić w domowym zaciszu i obejrzeć z każdej strony.

Pamiętaj, że aby skorzystać z Twisto należy podać prawdziwy, pełny adres – Nikita inaczej nie będzie w stanie pozytywnie Cię zweryfikować. To się tyczy także sytuacji, w których wybierasz metodę dostawy do Paczkomatu lub do sklepu.

Co gdy chcę zwrócić produkt?

Jeżeli wybrany przez Ciebie produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom, wyślij go na podany adres. Nie spłacaj zobowiązania do Twisto w takim przypadku. Jak tylko otrzymamy zwrócone zamówienie, przekażemy informację do Twisto i twoje zobowiązanie zostanie anulowane. Jeżeli zwracasz tylko część zamówienia, poczekaj aż Twisto przekaże Ci skorygowane zobowiązanie do zapłaty.

Jakie są główne zalety zakupu z Twisto?

Szybki zakup. Jeden klik i gotowe! Bez rejestracji, zbędnych formularzy,

podawania wrażliwych danych.

Bezpieczeństwo. Robiąc zakupy w miejscach publicznych, nie musisz martwić się

o podawanie wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej.

Komfort zakupów. Nie chcesz kupić kota w worku? Kup z Twisto i sprawdź.

  • Credit Agricole Raty

Skorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze.

Przekonaj się, jakie to proste:
– przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
– gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach – wygodnie
z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
– samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
– szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
– umowę i zakupy dostaniesz do domu
Sprawdź!

Uni-Sport Sp. z o.o. oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.