Promocja
Optisym Womens 23/24
2 267,00 zł
2 519,00 zł*
-10% od ceny przed obniżką
* Cena przed obniżką
Najniższa cena z 30 dni: 2 519,00 zł
Zdjęcie 0 produktu Optisym Womens 23/24
Rozmiar:
142
Dostępność w sklepach stacjonarnych:
Katowice:
Ostatnie sztuki!
Zaprojektowane do:
All Mountain
Deska Optisym Womens 23/24 to damska odsłona ciekawej propozycji w kolekcji desek freestyle`owych. Jeśli do zwykłej jazdy po stoku lubisz wplatać elementy carvingu, flat`owych sztuczek, butter`ów i wszystkiego co akurat urodzi się w Twojej głowie to Optisym jest deską idealną dla Ciebie!
Najważniejsze cechy:
Rdzeń POWERCORE II - wykonany z drewna topolowego z dodatkowymi wzmocnieniami z drewna bukowego, więc zapewnia wytrzymałość i gładką reakcję \ Kształt - ASYM TWIN - deska jest skonstruowana w taki sposób, że krawędź pod piętami jest nieco inaczej zbudowana niż krawędź pod palcami. Takie rozwiązanie daje większą stabilność i pewność podczas jazdy na piętach \ WHIPLASH CORE PROFILE - zredukowana grubość deski pomiędzy wiązaniami, przy jednoczesnym zwiększeniu grubości za wiązaniami dla zwiększenia pop`a i przyjemniejszego ollie \ BI-LITE LAMINATES - laminat bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne stworzony z włókien krzyżujących się pod kątem 90 stopni \ Krawędź RAILKILLER - krawędź jest grubsza i bardziej wytrzymała, więc raile i kamienie nie są jej straszne \ Ślizg - tłoczony - PREMIUM FH - łatwy w utrzymaniu i w naprawie. Nie wymaga częstego smarowania \ URESHRED SIDEWALLS - poliuretanowe ścianki boczne świetnie tłumią drgania i są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne \ POWERWALL - ścianka boczna krawędzi heelside jest podniesona o 20mm pomiędzy wiązaniami. Takie rozwiązanie zwiększa odporność na uszkodzenia mechaniczne, lepiej amortyzuje drgania i dodaje pewności podczas jazdy na piętach
Profil:
Cam-Out Camber

Rozwiązanie łączące w sobie pozytywy klasycznego camber'a i flat rocker'a. Camber daje pewność podczas jazdy na krawędzi, a rocker na nose i tail wybacza błędy i dostarcza więcej zabawy na stoku.

Specyfikacja
Szerokość
Standard
Profil
Cam-Out Camber
Kształt
Twin
Ślizg
Tłoczony
Rdzeń
PowerCore II
Laminat
Bi-Lite
Płeć
Damskie
Flex
5/10
Przeznaczenie
All Mountain
Technologie
Railkiller Edge
Darmowa dostawa od 200 zł
Możliwy odbiór w sklepie
Profesjonalna pomoc