Wysyłka Nitro

Zamówienia realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich DPD oraz InPost doręczając na wskazany adres w zamówieniu lub do punktów DPD Pickup oraz Paczkomatów InPost.

Koszty wysyłki na terenie Polski:

Wartość zamówienia  Pobranie Pobranie Płatne z góry  Płatne z góry  Płatne z góry
   DPD  InPost Kurier  InPost Kurier  Paczkomat InPost  DPD
0 - 200 zł   15 zł  15 zł  15 zł  15 zł  11 zł
powyżej 200 zł  Darmowa  Darmowa  Darmowa  Darmowa  Darmowa

W przypadku chęci realizacji wysyłki poza granicę Państwa Polskiego nalezy skonatktować się z obsługą Sklepu Internetowego poprzez Formularz Kontaktowy lub na numery telefonu podane w zakładce kontakt .
 

Czas realizacji zamówień:

Czas nadania przesyłki jest zależny od ilości produktów w zamówieniu, w przypadku zamówienia 2 lub więcej produktów wymagane jest skompletowanie ich przed wysyłką. Jesli zamówienie nie wymaga kompletacji w dni robocze jest nadawane w przeciągu 24h, w przypadku kompletacji produktów minimalny czas wynosi 72h. W przypadku dużej ilości zamówień oraz zamówienia wymagającego kompletacji z kilku Magazynów czas realizacji może ulec wydłużeniu.


Zmiany w zamówieniu:

Jeżeli chcesz zmienić adres, punkt dostawy lub dane kontaktowe potrzebne do doręczenia zamówienia, skontaktuj się z obsługą Sklep Internetowego lub odpisz na którykolwiek z przesłanych statusów zamówienia na Twój adres mailowy.

 

Odbiór osobisty:

Umożliwiamy odbiór osobisty zamówień internetowych w Sklepach Stacjonarnych, płatności można dokonać on-line oraz lub przy odbiorze produktów. 
Lista Salonów dostępna pod linkiem: Lista Sklepów

Darmowa dostawa od 200 zł
Możliwy odbiór w sklepie
Profesjonalna pomoc